1.) Ako dlho mi bude trvať kým začnem konečne hovoriť?

To je tak - koľko do toho naleješ, toľko dostaneš späť. Neexistujú tu žiadne čary. Iba tvoja a moja práca. Ty chceš ale počuť číslo, že? Dobre teda. Za predpokladu, že sa mnou necháš viesť a pracuješ na sebe aj doma sú to zhruba 2-3 mesiace. Za tento čas sa naučíme pomocou vlastnej slovnej zásoby vykomunikovať veci, ktoré máš na mysli. Deti fungujú štýlom baví ma to = hovorím. Je to u nich bez zábran a šup-šup!

2.) Učíš aj osobne alebo iba online?

Fungujem online aj neonline.

3.) Učíš dospelých aj deti?

Hej, všetkých! Malých aj veľkých :)

4.) Ako často by bolo dobre mávať hodiny?

Je to na tebe. Ideálne by však bolo 2-krát v týždni (pravidelnosť totiž účinkuje). Dĺžku hodiny si vyberáš sám. Na čase sa pokúsime nejako zladiť!

5.) Ako je to s prac. materiálmi?

Na to máš mňa. Zistím tvoju úroveň nemčiny, vypočujem si tvoju predstavu a odporučím ti (poprípade pošlem) materiály, s ktorými budeme pracovať.

6.) Ako je to s platbou a prihlásením?

  • Pošli mi správu, kde stručne opíšeš tvoje predstavy. Pridaj ako dlho, kedy(časové rozpätie napr. po. štv po 16) a ako často (napr. 2 × týždenne) by si chcel mať hodiny. Nezabudni na info online/neonline. 
  • Keď sa vzájomne zladíme nasleduje 60 minútová ukážková hodina. "Okukáme sa" a preberieme čo a ako :D Poviem ti tvoju jazykovú úroveň a ty mi povieš, čo ti najviac sedí. Vymyslíme spolu najvhodnejšie riešenie! Táto hodina je spoplatnená podľa mojej tarify len v prípade, ak sa rozhodneš v hodinách so mnou pokračovať.
  • Padli sme si do oka aj do ucha? Dolaďme detaily fakturácie a poďme sa spolu učiť po nemecky! 

 BIS BALD :)

DEINE BOBKA!